У Києві продовжується очищення вулиць від незаконно встановлених тимчасових споруд

Сьогодні від 8 години ранку триває демонтаж понад десяти торговельних об’єктів на проспекті Маяковського, 75/2, які розміщені без дозвільних документів. В роботі задіяні п’ять демонтажних бригад КП «Київблагоустрій» та сімнадцять машин спецтехніки.

Незважаючи на опір невідомих осіб, які намагалися блокувати роботу фахівців та псувати спецтехніку, демонтаж незаконних споруд на Маяковського відбувся. Окрема подяка правоохоронцям та представникам Муніципальної варти Києва, які забезпечували порядок на локації. Усі демонтовані об’єкти перевезені на штрафмайданчик для тимчасового зберігання.

Нагадуємо, що перед демонтажем інспектори вносять власникові припис з вимогою надати дозвільні документи на розміщення. У разі відсутності дозволів – демонтувати власними силами. Якщо вимоги припису не виконані, Департамент міського благоустрою доручає комунальному підприємству «Київблагоустрій» здійснити демонтаж. Всього ж з початку березня з вулиць Києва демонтовано майже 270 незаконних елементів благоустрою.

 

Середа | 17 березня 2021 | 16:26