У Києві стартувала інформаційна кампанія Громадського бюджету-2020

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник під час брифінгу.

«Наразі у всіх Центрах надання адміністративних послуг розміщені плакати про початок Громадського бюджету-2020. Такими інформаційними матеріалами будуть забезпечені усі заклади комунальної форми власності: це і заклади охорони здоров’я, і фінансові установи, і заклади освіти тощо. Загалом, у рамках інформкампанії буде розповсюджено 1500 інформаційних плакатів. Окрім того, на спеціально облаштованих інфоточках будуть розповсюджені 25 тисяч флаєрів із інформацією про Громадський бюджет», – розповів Микола Поворозник.

Він окремо додав, що з 15 лютого 2019 року стартує соціальна реклама (білборди, сіті-лайти та метро-лайти), яка інформуватиме киян про Громадський бюджет.

«Також у рамках інформкампанії заплановано проведення двох масштабних Фестивалів та ворк-шопів із роз’яснення інструменту ГБ та для комунікації авторів із розпорядниками бюджетних коштів та з іншими авторами», – зазначив Микола Поворозник.

Громадський бюджет – це інструмент активних громадян для зміни міста, району на краще. Проекти, які найбільше підтримають кияни шляхом е-голосування, будуть реалізовані Містом під контролем Команд та громадськості.

Деталі – на https://gb.kyivcity.gov.ua/

Прес-служба КМДА

Вівторок | 12 лютого 2019 | 17:43