У Києві за 2020 рік демонтували 4500 незаконних елементів благоустрою

За минулий рік з вулиць Києва прибрали 4500 елементів благоустрою. Про це повідомив в.о. директора КП «Київблагоустрій» Микола Бойко.

«Демонтажній роботі завжди передує інспекторська. Саме інспектори благоустрою виявляють нововстановлені тимчасові споруди, контролюють дотримання правил благоустрою власниками споруд шляхом внесення приписів та складання протоколів. За минулий рік було внесено понад 32 620 приписів, зокрема, власникам тимчасових споруд з вимогою надати дозвільні документи на розміщення», —  розповів Микола Бойко.

Очільник комунального підприємства також додав, що тимчасові споруди, власники яких вчасно не надали дозвільні документи на розміщення, підлягають демонтажу. За минулий рік демонтовано понад 4500 елементів благоустрою, що розміщувалися без дозвільних документів та порушували благоустрій столиці.

Варто зазначити, що всі демонтажі проводилися фахівцями комунального підприємства «Київблагоустрій» за дорученням від Департаменту міського благоустрою та деякими власниками, які вчасно відреагували на вимоги приписів та самостійно демонтували тимчасові споруди.

Найбільше демонтованих елементів було у таких районах столиці: Дніпровський район — 720 елементів благоустрою, Голосіївський — 546 елементів благоустрою та  Дарницький  — 536 елементів благоустрою відповідно.

Понеділок | 18 січня 2021 | 13:32