У лютому «Київблагоустрій» прибрав близько 140 різноманітних незаконних тимчасових споруд

Протягом лютого поточного року демонтажні групи КП «Київблагоустрій» та його підрядників демонтували зі столичних вулиць 142 незаконні тимчасові споруди (ТС), – повідомляє прес-служба комунального підприємства.

За її даними, що містять статистику відділу контролю демонтажних робіт КП «Київблагоустрій», найбільшими з прибраних протягом лютого незаконних ТС виявились кілька великих павільйонів та споруд, зокрема, на вулицях Братиславській, Сабурова, Івана Кудрі, Оноре де Бальзака, Миколи Закревського та на вулиці Крайній, що неподалік Лісового цвинтаря.

Також протягом лютого у Києві демонтовано кілька незаконних кіосків на колесах типу «купава», кілька автівок з продажу вуличної їжи, низку самовільно встановлених огорож, пересувних рекламних засобів, гаражів, шлагбаумів, приміщень для перебування охорони та один зупинковий комплекс з торгівлею на проспекті Героїв Сталінграду.

На думку виконувача обов’язків директора КП «Київблагоустрій» Андрія Андрєєва, найважливішими лютневими демонтажами виявились роботи у столичному районі Троєщина, де було прибрано цілу низку «наливайок», а також великий павільйон гральних автоматів.

Йдеться про демонтажі ТС на вул. Сабурова, 3, на вул. Закревського, 49/1, на вул. Оноре де Бальзака, 83/2 та 92, на просп. Маяковського, 89 та на вул. М. Цвєтаєвої 10/87.

«Мешканці Троєщини, біля будинків яких стояли оці «проспиртовані притони», відчували певні незручності, пов’язані із активністю людей на підпитку. Розведена горілчана отрута у «наливайках» лилась, як то кажуть, річкою. Нарешті було прийнято рішення – демонтувати оці осередки споювання народу», – пояснив керівник КП «Київблагоустрій» Андрій Андрєєв.

Нагадаємо, що наведеним вище демонтажам передувало відповідне рішення міської комісії з розміщення ТС, яка анулювала видані раніше низці МАФів інформаційні талони, що дозволяють розміщати тимчасові споруди на столичних вулицях.

Таке рішення було прийнято внаслідок встановлення фактів, які підтверджують незаконний продаж в зазначених «наливайках» саморобних горілчаних напоїв.

Наразі у Києві – близько 6,1 тисячі законних ТС. Їхні власники у період з 1 вересня 2014 до 1 лютого 2015 року зареєструвались у Департаменті містобудування та архітектури КМДА, уклали з містом відповідну угоду, сплатили пайовий внесок до столичного бюджету та, відповідно, отримали дозвільні документи КМДА, зокрема, інформаційні талони, які слугують офіційною перепусткою до легальної підприємницької діяльності на столичних вулицях.

Всі незаконні комерційні тимчасові споруди поступово демонтуються.

Прес-служба комунального підприємства «Київблагоустрій»

Понеділок | 12 березня 2018 | 10:36