У липні «Київблагоустрій» демонтував більш як 80 незаконних тимчасових споруд

Протягом липня поточного року демонтажні групи КП «Київблагоустрій» прибрали зі столичних вулиць 82 незаконні тимчасові споруди (ТС), – повідомляє прес-служба комунального підприємства.

За її даними, що містять статистику відділу контролю демонтажних робіт КП «Київблагоустрій», найбільшими з прибраних протягом липня незаконних ТС виявились: два великі павільйони на вулиці Світлицького, 31/7 та на вулиці Новопирогівській, 25/2, а також ще дві ТС, що разом із зібраною поруч великогабаритною вторинною сировиною утворили цілу сміттєву «базу» за адресою вулиця Кирилівська, 122 (її прибирали цілу декаду).

Крім того, протягом липня у Києві демонтовано кілька незаконних літніх майданчиків при кафе-барах, низку великих комерційних павільйонів та кіосків, кілька лавок-автопричепів типу «купава», а також низку самовільно встановлених огорож, приміщень для перебування охорони та незаконних гаражів.

Враховуючи сумарну статистику демонтованого у столиці протягом першої половини поточного року (667 одиниць), загальна кількість демонтованих ТС всіх видів станом на 31 липня склала 749 штук.

Наразі у Києві – близько 6,1 тисяч законних ТС. Їхні власники у період з 1 вересня 2014 до 1 лютого 2015 року зареєструвались у Департаменті містобудування та архітектури КМДА, уклали з містом відповідну угоду, сплатили пайовий внесок до столичного бюджету та, відповідно, отримали дозвільні документи КМДА, зокрема, інформаційні талони, які слугують офіційною перепусткою до легальної підприємницької діяльності на столичних вулицях.

Всі незаконні комерційні тимчасові споруди поступово демонтуються.

Прес-служба комунального підприємства «Київблагоустрій»

Понеділок | 06 серпня 2018 | 10:34