У липні у Києві прибрано близько 180 незаконних ТС

Про це, коментуючи поточні підсумки роботи КП «Київблагоустрій», повідомив керівник комунальної установи Павло Бірюк.

За його словами, наведений результат містить як демонтоване безпосередньо робочими комунального підприємства, так й прибране окремими власниками ТС, які на вимогу «Київблагоустрою» самостійно демонтували свої об’єкти.

«Липень, як, власне і всі «теплі» (незасніжені) місяці, видався досить результативним: 178 прибраних об’єктів. Всі вони – різні. Є маленькі об’єкти, на демонтаж яких йде дві-три години, а є такі великі, на які витрачаємо два-три дні, - пояснив керівник КП.

Враховуючи статистику демонтажних робіт у столиці протягом першого півріччя поточного року (954 об’єкти), сумарна кількість демонтованих ТС за 7 місяців склала 1132 одиниці.

У переліку демонтованого – намети для сезонної торгівлі, незаконні павільйони, ларьки та кіоски, автомийки та шиномонтаж, торгівельні ролетні ряди, лавки-автопричепи типу «купава», авто з продажу кави та фастфуду, літні майданчики при кафе, барах та ресторанах, незаконні огорожі, зупинкові комплекси з торгівлею, гаражі, підземні ролети, а також дрібні тимчасові споруди, що заважають руху по тротуарах, наприклад, клітки з овочами, лотки, холодильники та самовільно встановлені в зелених зонах атракціони.

Прес-служба комунального підприємства «Київблагоустрій»

Четвер | 08 серпня 2019 | 11:37