У листопаді «Київблагоустрій» прибрав зі столичних вулиць близько 150 різноманітних незаконних тимчасових споруд

Протягом листопада поточного року демонтажні групи КП «Київблагоустрій» та його підрядників демонтували зі столичних вулиць 153 незаконні тимчасові споруди (ТС), – повідомляє прес-служба комунального підприємства.

За її даними, що містять статистику відділу контролю демонтажних робіт КП «Київблагоустрій», найбільшими з прибраних протягом листопада незаконних ТС виявились: кілька великих павільйонів на вулицях Пшенічній, Володимира Сосюри, Радунській, Миропільській, Авіаконструктора Антонова та на Харківському шосе, а також велика незаконна прибудова до житлового будинку на бульварі Лесі Українки, 5.

Крім того у переліку демонтованого у Києві протягом листопада – зупинові комплекси з торгівлею, низка приміщень для перебування охорони, багато кіосків на колесах типу «купава», низка самовільно встановлених огорож та кілька автівок з продажу вуличної їжи.

В цілому, з початку поточного року (протягом січня – листопада) комунальним підприємством, його підрядниками та деякими власниками ТС, які виконали вимоги приписів та самостійно вивезли ТС, у Києві демонтовано 1418 незаконних тимчасових споруд, включаючи: незаконні павільйони, ларьки та кіоски, всесезонні намети та шиномонтаж, торгівельні ряди з ролетів та кіосків, автокрамниці на колесах (купави), авто з продажу кави та фастфуду, літні майданчики при кафе, барах та ресторанах, незаконні огорожі, зупинкові комплекси з торгівлею, самовільно встановлені кафе-прибудови до житлових будинків, гаражі, автомийки, складські приміщення та інші, у тому числі, дрібні тимчасові споруди.

Наразі у Києві – близько 6,1 тисячі законних ТС. Їхні власники у період з 1 вересня 2014 до 1 лютого 2015 року зареєструвались у Департаменті містобудування та архітектури КМДА, уклали з містом відповідну угоду, сплатили пайовий внесок до столичного бюджету та, відповідно, отримали дозвільні документи КМДА, зокрема, інформаційні талони, які слугують офіційною перепусткою до легальної підприємницької діяльності на столичних вулицях.

Всі незаконні комерційні тимчасові споруди, у тому чисті й нововстановлені, поступово демонтуються.

Прес-служба комунального підприємства «Київблагоустрій»

Вівторок | 05 грудня 2017 | 11:36