У травні «Київблагоустрій» демонтував близько 90 незаконних тимчасових споруд

Протягом травня поточного року демонтажні групи КП «Київблагоустрій» прибрали зі столичних вулиць 91 незаконну тимчасову споруду (ТС), – повідомляє прес-служба комунального підприємства.

За її даними, що містять статистику відділу контролю демонтажних робіт КП «Київблагоустрій», найбільшими з прибраних протягом травня незаконних ТС виявились: велика автомийка на Жмеринській, 5, ресторанна прибудова до житлового будинку на проспекті Павла Тичини, 13, а також самовільно встановлений на Андріївському узвозі літній кафе-майданчик.

Також протягом травня у Києві демонтовано кілька незаконних лавок-автопричепів типу «купава», низку великих комерційних павільйонів та кіосків, кілька автівок з продажу вуличної їжи, низку самовільно встановлених огорож, пересувних рекламних засобів, гаражів та кілька незаконних зупинкових комплексів з торгівлею.

Враховуючи сумарну статистику демонтованого у столиці протягом першої третини поточного року (504 одиниці), загальна кількість демонтованих ТС всіх видів станом на 31 травня склала 595 штук.

Наразі у Києві – близько 6,2 тисячі законних ТС. Їхні власники у період з 1 вересня 2014 до 1 лютого 2015 року зареєструвались у Департаменті містобудування та архітектури КМДА, уклали з містом відповідну угоду, сплатили пайовий внесок до столичного бюджету та, відповідно, отримали дозвільні документи КМДА, зокрема, інформаційні талони, які слугують офіційною перепусткою до легальної підприємницької діяльності на столичних вулицях.

Всі незаконні комерційні тимчасові споруди поступово демонтуються.

Прес-служба комунального підприємства «Київблагоустрій»

П'ятниця | 08 червня 2018 | 13:30