У вересні «Київблагоустрій» прибрав близько 110 незаконних тимчасових споруд

Протягом вересня поточного року демонтажні групи КП «Київблагоустрій» прибрали зі столичних вулиць 109 незаконних тимчасових споруд (ТС), – повідомляє прес-служба комунального підприємства.

За її даними, що містять статистику відділу контролю демонтажних робіт КП «Київблагоустрій», найбільшими з прибраних протягом вересня незаконних ТС виявились великі павільйони на вулиці Бахмацькій, 10, на Гродненському провулку, 16-в, на вул. Шумського, 3-а, на вулиці Світлицького, 30/20 та на Харківському шоссе, 174.

Крім того, протягом вересня у Києві демонтовано кілька незаконних наметів для сезонної торгівлі, низку нелегальних ларьків з продажу алкоголю, кілька лавок-автопричепів типу «купава», літній майданчик при кафе-барі, низку самовільно встановлених огорож та незаконних гаражів, а також інші, у тому числі, дрібні тимчасові споруди, наприклад, шлагбауми, клітки з продажу бахчових культур та лотків-стендів (так званих, штендерів), що заважають руху по тротуарах.

Враховуючи сумарну статистику демонтованого у столиці протягом перших вісьмох місяців поточного року (843 одиниці), загальна кількість демонтованих ТС всіх видів станом на 30 вересня склала 952 штуки.

Наразі у Києві – близько 5,2 тисячі законних ТС. Їхні власники у період з 1 вересня 2014 до 1 лютого 2015 року зареєструвались у Департаменті містобудування та архітектури КМДА, уклали з містом відповідну угоду, сплатили пайовий внесок до столичного бюджету та, відповідно, отримали дозвільні документи КМДА, зокрема, інформаційні талони, які слугують офіційною перепусткою до легальної підприємницької діяльності на столичних вулицях.

Всі незаконні комерційні тимчасові споруди поступово демонтуються.

Прес-служба комунального підприємства «Київблагоустрій»

Четвер | 11 жовтня 2018 | 12:47