Восени інспектори вручили 1300 приписів щодо неприбраного опалого листя

Впродовж трьох осінніх місяців столичним балансоутримувачам територій вручено близько 1300 приписів з вимогою прибрати від опалого листя закріплені ділянки, – повідомив виконувач обов’язків директора КП «Київблагоустрій» Павло Бірюк.

За його даними, у вересні було виписано 283 приписи, у жовтні – 706 та за три тижні листопаду – 309.

«Прибирання опалого листя – це рутинна щорічна робота. І це – завдання балансоутримувачів територій. Інспектори «Київблагоустрою» якраз й слідкують за тим, щоб опале листя прибиралось вчасно. Із цим зазвичай є проблеми. Але попри постійні інспекторські підштовхування балансоутримувачів, що, як правило, зафіксовано у приписах, є і такі балансоутримувачі, яким для миттєвого відпрацювання достатньо усного зауваження», – повідомив Павло Бірюк.

При цьому керівник КП «Київблагоустрій» вкотре нагадав, що спалювання листя у Києві заборонено Правилами благоустрою міста.

«Подібні дії є шкідливими для здоров’я людей та для екологічного стану міста. І тому це спалювання є прямим порушенням низки норм чинного законодавства, що тягнуть за собою накладення адміністративних штрафів: на громадян від 340 до 1360 грн., а на посадових осіб та громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 грн», – пояснив пан Бірюк.

Наразі сезон опалого листя завершується. Балансоутримувачам належить остаточно прибрати підзвітні ділянки та потроху готувати снігоприбиральні шкребки та лопати.

Прес-служба КП «Київблагоустрій»

Четвер | 21 листопада 2019 | 17:05