З початку року «Київблагоустрій» прибрав зі столичних вулиць більш як п’ятсот різноманітних незаконних тимчасових споруд

Протягом квітня поточного року демонтажні групи КП «Київблагоустрій» прибрали зі столичних вулиць 92 незаконні тимчасові споруди (ТС), – повідомляє прес-служба комунального підприємства.

За її даними, що містять поточну статистику відділу контролю демонтажних робіт КП «Київблагоустрій», протягом січня, лютого та березня демонтажні бригади КП та підрядних організацій прибрали з вулиць Києва, відповідно, 106, 142 та 164 різноманітні незаконні тимчасові споруди. Разом із даними за квітень, загальна кількість демонтованого за першу третину року складає 504 демонтовані одиниці.

У переліку демонтованого з початку року – незаконні зупинкові комплекси з торгівлею, самовільно встановлені кафе-прибудови до житлових будинків, нелегальні павільйони, ларьки та кіоски (включаючи «наливайки»), всесезонні намети та шиномонтаж, торгівельні ряди з ролетів та кіосків, автокрамниці на колесах (так звані «купави»), авто з продажу кави та фастфуду, майданчики при кафе, барах та ресторанах, незаконні огорожі, гаражі, автомийки, складські приміщення та інші, у тому числі, дрібні тимчасові споруди, наприклад, лотки-стенди (штендери) та шлагбауми.

Наразі у Києві – близько 6,2 тисячі законних ТС. Їхні власники у період з 1 вересня 2014 до 1 лютого 2015 року зареєструвались у Департаменті містобудування та архітектури КМДА, уклали з містом відповідну угоду, сплатили пайовий внесок до столичного бюджету та, відповідно, отримали дозвільні документи КМДА, зокрема, інформаційні талони, які слугують офіційною перепусткою до легальної підприємницької діяльності на столичних вулицях.

Всі незаконні комерційні тимчасові споруди, у тому чисті й нововстановлені, поступово демонтуються.

Прес-служба комунального підприємства «Київблагоустрій»

На фото: деякі об’єкти під час їхніх демонтажів у лютому, березні та у квітні 2018 року

Понеділок | 07 травня 2018 | 11:11