З початку року «Київблагоустрій» прибрав зі столичних вулиць більш як сотню різноманітних незаконних тимчасових споруд

Протягом січня 2018 року демонтажні групи КП «Київблагоустрій» та його підрядників демонтували зі столичних вулиць 106 незаконних тимчасових споруд (ТС), – повідомляє прес-служба комунального підприємства.

За її даними, що містять статистику відділу контролю демонтажних робіт КП «Київблагоустрій», найбільшими з прибраних протягом січня незаконних ТС виявились: кілька зупинкових комплексів з торгівлею на вулицях Великій Васильківській, Кіквідзе та на бульварі Лесі Українки, а також кілька великих павільйонів на вулицях Феодори Пушиної, Тираспільській та на перетині вулиць Радунської і Лісківської.

Також протягом січня у Києві демонтовано багато незаконних кіосків на колесах типу «купава», кілька автівок з продажу вуличної їжи, один нелегальний МАФ-шиномонтаж, а також низку самовільно встановлених огорож, гаражів, приміщень для перебування охорони та літній майданчик при кафе/барі.

Нагадаємо, у минулому році комунальним підприємством, його підрядниками та деякими власниками ТС, які виконали вимоги приписів та самостійно прибрали ТС, у Києві демонтовано близько півтори тисячі незаконних тимчасових споруд. Загальна ж кількість демонтованих протягом трьох з половиною років (з серпня 2014-го) ТС всіх видів та розмірів, з урахуванням демонтажів райдержадміністрацій, склала більш як 9,5 тисяч одиниць.

У переліку демонтованого у період з 1 серпня 2014 року по 31 січня 2018 року – незаконні павільйони, ларьки та кіоски, всесезонні намети та шиномонтаж, торгівельні ряди з ролетів та кіосків, автокрамниці на колесах (купави), авто з продажу кави та фастфуду, літні майданчики при кафе, барах та ресторанах, незаконні огорожі, зупинкові комплекси з торгівлею, самовільно встановлені кафе-прибудови до житлових будинків, гаражі, автомийки, складські приміщення та інші, у тому числі, дрібні тимчасові споруди, наприклад, лотки-стенди (штендери), шлагбауми та клітки для нелегального продажу бахчових.

Наразі у Києві – близько 6,1 тисячі законних ТС. Їхні власники у період з 1 вересня 2014 до 1 лютого 2015 року зареєструвались у Департаменті містобудування та архітектури КМДА, уклали з містом відповідну угоду, сплатили пайовий внесок до столичного бюджету та, відповідно, отримали дозвільні документи КМДА, зокрема, інформаційні талони, які слугують офіційною перепусткою до легальної підприємницької діяльності на столичних вулицях.

Всі незаконні комерційні тимчасові споруди, у тому чисті й нововстановлені, поступово демонтуються.

Прес-служба комунального підприємства «Київблагоустрій»

На фото: фрагменти демонтажних робіт у січні 2018 року

Понеділок | 05 лютого 2018 | 13:33