З початку року у столиці прибрано близько 1300 незаконних ТС

Про це, коментуючи здійснені КП «Київблагоустрій» впродовж восьми місяців демонтажі, повідомив керівник комунальної установи Павло Бірюк.

За його даними, що містять статистику відділу контролю демонтажних робіт КП, у серпні було прибрано 136 незаконних тимчасових споруд. Загальна ж кількість демонтованого у період з січня по серпень поточного року – 1268 одиниць.

«Левову частку цих незаконних ТС зняли саме демонтажні бригади нашого комунального підприємства. Також ми враховуємо й прибране окремими власниками ТС, які на вимогу інспекторів «Київблагоустрою» самостійно демонтують свої об’єкти. Це підприємці, які на відміну від власників ТС, що, так би мовити, йдуть у «відмову», по суті, до останнього чекаючи на наші демонтажі, все ж визнають, що їхні споруди стоять без документів. Іншими словами, серед нормальних підприємців панує думка, що краще самим забрати споруду, ніж її на штраф-майданчик відправлять демонтажники нашого КП», – пояснив Павло Бірюк.

При цьому він додав, що у переліку демонтованого протягом літа – літні майданчики при кафе, барах та ресторанах, намети для сезонної торгівлі, незаконні павільйони, ларьки та кіоски, автомийки та шиномонтаж, торгівельні ролетні ряди, лавки-автопричепи типу «купава», авто з продажу кави та фастфуду, незаконні огорожі, зупинкові комплекси з торгівлею, гаражі, підземні ролети, а також дрібні тимчасові споруди, що заважають руху по тротуарах, наприклад, клітки з фруктами та овочами, лотки, холодильники та самовільно встановлені в зелених зонах альтанки та атракціони.

Наразі у Києві – близько 6,3 тисячі законних ТС (Комплексною схемою КМДА передбачено 6,5 тис. об’єктів). Їхні власники зареєструвались у Департаменті містобудування та архітектури КМДА, уклали з містом відповідну угоду, сплатили пайовий внесок до столичного бюджету та, відповідно, отримали дозвільні документи КМДА, зокрема, інформаційні талони, які слугують офіційною перепусткою до легальної підприємницької діяльності на столичних вулицях.

Прес-служба комунального підприємства «Київблагоустрій»

Понеділок | 09 вересня 2019 | 13:32