З початку року в Києві демонтували понад 1100 елементів благоустрою

За перший квартал року в Києві демонтовано понад 1100 елементів благоустрою, що незаконно розміщувалися на вулицях міста. Про це повідомив в.о. директора КП “Київблагоустрій” Микола Бойко.

 

“Демонтажі відбуваються щодня. До комунального підприємства “Київблагоустрій” часто надходять скарги щодо розміщення незаконних тимчасових споруд та засобів пересувної торгівлі на газонах, зупинках, біля переходів чи й просто на пішохідних зонах. Вони не тільки псують естетику міста, а й заважають вільному пересуванню киян”, —  розповів Микола Бойко.

 

Усім власникам тимчасових споруд інспектори благоустрою попередньо вносять приписи. Вимога — у зазначений термін надати дозвільні документи або самостійно демонтувати ТС та відновити благоустрій. Якщо документи не надходять до КП “Київблагоустрій” —  фахівці підприємства проводять демонтаж за дорученням від Департаменту міського благоустрою.

 

За підсумками першого кварталу в Дніпровському, Деснянському, та Дарницькому районах проводилося найбільше демонтажів.

 

Нагадуємо, що всі демонтажі проводяться безпосередньо фахівцями “Київблагоустрій” та деякими власниками, які вчасно відреагували на вимоги приписів від інспекторів благоустрою та самостійно прибрали свої тимчасові споруди. 

 

 

Середа | 07 квітня 2021 | 15:59