За перший квартал року інспектори благоустрою зафіксували понад 5 тисяч порушень

За перші три місяці року столичні інспектори благоустрою, зокрема й інспектори КП “Київблагоустрій”,  внесли 5033 приписи та склали 334 адміністративні протоколи за порушення у місті. Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

«Велика кількість приписів — майже тисяча — була внесена стосовно розміщення МАФів. Близько 850 порушень зафіксували через неприбраний сніг — цього року було чимало днів негоди. Сміття, неогроджені розриття територій, аварійні дерева, незадовільний стан доріг та тротуарів  — це ті порушення, які найбільш часто знаходять у місті наші інспектори. Наразі у столиці задіяні близько 150 інспекторів, які щодня контролюють стан благоустрою у місті. Роботи у них завжди вистачає», —  сказав Тимур Ткаченко.

Керівник Департаменту міського благоустрою додав, що основна функція Департаменту та КП «Київблагоустрій» — контролювати чистоту і порядок у Києві. Сьогодні спостерігаємо ефективну взаємодію інспекторів з різними службами задля усунення проблем у сфері благоустрою. 

Штрафи за порушення Правил благоустрою у місті на сьогодні складають: для громадян  —  340-1360 грн, для суб’єктів підприємницької діяльності —  850-1700 грн.

 

П'ятниця | 02 квітня 2021 | 17:56