За півроку інспектори «Київблагоустрою» вручили більш як 12 тисяч приписів

Про це, підсумовуючи піврічну статистику роботи КП «Київблагоустрій», повідомив виконувач обов’язків директора установи Павло Бірюк.

При цьому він нагадав, що функція комунального підприємства є саме контрольною.

«Наші інспектори не прибирають: вони примушують балансоутримувачів прибирати закріплені за ними території. Примушують приписами, адміністративними протоколами, рейдами та роз’ясненнями положень Правил благоустрою», – уточнив пан Бірюк.

За його даними, протягом січня-червня інспектори КП «Київблагоустрій» вручили балансоутримувачам різних форм власності дванадцять тисяч сімсот приписів, а саме: 2017 приписів за несвоєчасне відновлення благоустрою на розритих ремонтниками земельних ділянках, 1006 приписів за несанкціоновані (накопичені) сміттєзвалища, 223 приписи за незадовільне утримання доріг та тротуарів, 422 приписи за сміття на узбіччах доріг, 312 приписів за самовільне встановлення всіляких (незаконних) огорож та вхідних груп, 1828 приписів за неприбрані у січні-березні сніг та накриження, а також близько 1900 приписів за інші різноманітні порушення благоустрою у Києві, наприклад, за невикошену траву, за відсутність урн, за непочищені зливоприймачі, за зіпсовані фасади будівель, за незадовільний стан дитмайданчиків і таке інше.

«Також велика кількість приписів видана власникам незаконних тимчасових споруд. Це близько 5 тисяч. Часто – по кілька приписів на одну споруду. Але тут визначальним показником вважаю не купу інспекторських попереджень, а саме кількість фактично демонтованих за перше півріччя 2019-го – 954 незаконні тимчасові споруди», – додав керівник КП.

При цьому пан Бірюк зауважив, що у переліку демонтованого враховані як великі ТС, наприклад, павільйони, літні майданчики при кафе-барах, автомийки, кіоски та ролети, так й маленькі об’єкти, зокрема, лотки, холодильники, огорожі, вхідні групи і таке інше.

Прес-служба КП «Київблагоустрій»

Понеділок | 15 липня 2019 | 12:48